پرسپولیس به قهرمانی در نیم فصل فکر می‌کند
پرسپولیس به قهرمانی در نیم فصل فکر می‌کند

سرمربی پرسپولیس گفت: قهرمان شدن در نیم فصل هم بخشی از قهرمانی است و از لحاظ شخصیتی و اعتباری مهم است و به آن فکر می‌کنیم.به گزارش خبرنوین، پرسپولیس با شکست مس و کسب سومین پیروزی متوالی به یک قدمی صدرجدول رسید.

سرمربی پرسپولیس گفت: قهرمان شدن در نیم فصل هم بخشی از قهرمانی است و از لحاظ شخصیتی و اعتباری مهم است و به آن فکر می‌کنیم.

به گزارش خبرنوین، پرسپولیس با شکست مس و کسب سومین پیروزی متوالی به یک قدمی صدرجدول رسید.

در دیداری معوقه از هفته نهم لیگ برتر، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان مس بود که با درخشش سیدجلال حسینی توانست رقیب رفسنجانی خود را با یک گل شکست دهد و رسما به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر اضافه شود.

سید جلال حسینی تک گل سه امتیازی این دیدار را در دقیقه ۵۱ با ضربه سر به ثمر رساند تا برای دومین هفته متوالی امضای او پای بردهای پرسپولیس ضمیمه شود.

با این پیروزی خانگی، پرسپولیس ۲۴ امتیازی شد و با یک بازی کمتر، در فاصله دو امتیازی استقلال و یک امتیازی سپاهان قرار گرفت تا به عنوان یک مدعی وارد کورس قهرمانی شود.

مس رفسنجان هم بعد از پنج هفته طعم شکست را چشید و فرصت صعود به جمع صدرنشین‌های لیگ را از دست داد و با ۱۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به رقبا، در رتبه نهم باقی ماند.

یحیی گل محمدی پس از پیروزی تیمش مقابل مس اظهار کرد: بازی مهم و حساسی برای ما بود و این سه امتیاز را لازم داشتیم و هر طور شده باید این سه امتیاز را با تمام توان و تمرکز به دست می‌آوردیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد. شرایط‌مان را باید در جدول بهبود می‌بخشیدیم و برای همین خیلی این بازی برای‌مان اهمیت داشت و خداراشکر توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و موقعیت‌های گل زیادی توانستیم خلق کنیم و موقعیت خاصی به حریف ندادیم.

او اضافه کرد: بازی زیبایی بود و این برد را به همه هواداران تقدیم می‌کنیم و امیدوارم این روند را بتوانیم ادامه دهیم. جا دارد از کانون هواداران تشکر کنیم چون طرح موزاییکی خیلی زیبایی را ساختند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

گل محمدی درباره عملکرد رادوشویچ گفت: عملکردش خوب بود. او گلر باتجربه‌ای است و چندین سال است با تمام مشکلاتی که دارد اینجا دارد کار می‌کند و خوشبختانه مشکلاتش حل شده و از او راضی هستیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرسپولیس به قهرمانی در نیم فصل فکر می‌کند یا هدفش قهرمانی در پایان فصل است، گفت: قهرمان شدن در نیم فصل هم بخشی از قهرمانی است و از لحاظ شخصیتی و اعتباری مهم است و به قهرمانی در نیم فصل هم فکر می‌کنیم و برای هدف‌مان که قهرمانی در لیگ است مبارزه می‌کنیم.

او درباره موقعیت سوزی مهاجمان پرسپولیس گفت: اگر بازی را نمی‌بردیم حتما باعث حسرت و ناراحتی می‌شد اما خدا را شکر بازی را بردیم و ایرادی ندارد. در بعضی بازی‌ها چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و تمرکزمان در گلزنی باید بیشتر باشد. این‌ها نشانه‌هایی است که به ما می‌گوید باید بیشتر کار کنیم.

گل محمدی اضافه کرد: خوشبختانه مشکلات روحی و روانی نداریم و بازیکنان با کیفیتی داریم و هر تیمی آرزو دارد این مهاجمان را داشته باشد. ما از داشتن این مهاجمان خوشحالیم اما با تمرین و تمرکز بیشتر می‌توانند پیشرفت کنند و خیلی از موقعیت‌ها را می‌توانند به گل تبدیل کنند. در هر صورت ما به حضور این بازیکنان در تیم خوشبین هستیم و افتخار می‌کنیم. موقعیت گل ساده به دست نمی‌آید، با دوندگی زیاد و تلاش زیاد و تمرکز زیاد این اتفاق رخ می‌دهد و بالاخره بازیکنان ما این را نشان دادند. امروز آن‌ها هم خیلی دویدند و زحمت کشیدند و تلاش مضاعفی داشتند.

سرمربی پرسپولیس درباره گلزنی سیدجلال حسینی عنوان کرد: بخشی از گلزنی روی شروع مجددها و ضربات ایستگاهی است و تا آنجایی که تمرین اجازه می‌دهد کار می‌کنیم و در تمرینات هم این کار را انجام دادیم و سید جلال حسینی در این بازی و در بازی گذشته به موقع حرکت کرد و ضربه سر را زد. باتوجه به این‌که او قدرت سرزنی دارد خیلی خوب به ما کمک می‌کند.

او درباره داوری گفت: در مجموع آقای حاج ملک خوب بود. در بعضی صحنه‌ها اعتراض‌های داشتیم اما در کل تیم داوری عملکرد خوبی داشت و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.

گل‌محمدی درباره خصوصی سازی پرسپولیس بیان کرد: چیزی که من هم از رسانه‌ها شنیدیم این بود که به زودی این اتفاق میفتد و وقتی این تیم وارد بورس شود و سهامی شود، خیلی از مشکلات در بحث مدیریت حل خواهد شد. این‌که از روی دوش دولت خارج شود بسیار اتفاق خوبی است و باید سهام بین مردم تقسیم شود چون همه دوست دارند سهمی از این تیم داشته باشند. امیدوارم این خصوصی سازی اتفاق بیفتد.