گل محمدی قهرمانی نیم‌فصل را می خواهد
گل محمدی قهرمانی نیم‌فصل را می خواهد

پرسپولیس چهارمین پیروزی متوالی خود با حداقل گل را مقابل پیکان کسب کرد و حالا بیش از پیش به تحقق قهرمانی نیم‌فصل نزدیک شده است.

پرسپولیس قهرمانی نیم‌فصل را رها نمی‌کند

پرسپولیس چهارمین پیروزی متوالی خود با حداقل گل را مقابل پیکان کسب کرد و حالا بیش از پیش به تحقق قهرمانی نیم‌فصل نزدیک شده است.

به گزارش خبرنوین، در آخرین دیدار از هفته پانزدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی پذیرای پیکان بود. تقابل شاگردان گل‌محمدی و تارتار با تک گل پرسپولیس تمام شد تا با چهارمین پیروای متوالی یک بر صفر، امیدهای قرمزپوشان برای کسب قهرمانی نیم‌فصل بیش از پیش شود.

احمد نوراللهی در دقیقه ۵۵ گل نخست پرسپولیس را وارد دروازه پیکان کرد.

با این نتیجه پرسپولیس ۲۷ امتیازی شد و بالاتر از استقلال (۲۶ امتیاز) به رده دوم جدول صعود کرد و حالا با یک بازی کمتر فقط سپاهان (۲۸ امتیاز) را پیش‌روی خود می‌بیند. پرسپولیس در صورت شکست دادن گل‌گهر در بازی عقب افتاده از هفته دهم لیگ برتر می‌تواند قهرمانی نیم‌فصل را به دست آورد.

پیکان هم با استمرار ناکامی‌های خود در هفته‌های اخیر، نیم‌فصل نخست را با ۱۸ امتیاز در رتبه دهم جدول به پایان رساند.

شکست تلخ خانگی سایپا مقابل تراکتور

در دیگر بازی امروز تیم فوتبال تراکتور موفق خود میزبان خود را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و تراکتور از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه دو بر یک به سود تراکتوری‌ها به پایان رسید تا شاگردان مسعود شجاعی با دست پر به تبریز بازگردند و شاگردان جوان ابراهیم صادقی در خانه مغلوب شوند.

در این دیدار ابتدا مهرداد حیدری دقیقه هفتم بازی برای سایپا گلزنی کرد اما در ادامه بازی، تراکتوری‌ها با دو گل محمدرضا خانزاده در دقیقه سوم و حمید بوحمدان در دقیقه ششم وقت‌های اضافه نیمه اول از حریف خود پیشی گرفت.

تراکتوری‌ها با این پیروزی به امتیاز ۲۲ خود در پایان نیم فصل اول بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران رسیدند و شاگردان ابراهیم صادقی با همان ۱۷ امتیاز هفته گذشته به کار خود در این نیم فصل پایان دادند.

مس رفسنجان ۳ – ذوب‌آهن یک

همچنین در بازی دیگر امروز دیدار دو تیم مس رفسنجان و ذوب‌آهن با پیروزی سه بر یک شاگردان محمدی ربیعی به پایان رسید.

دیدار دو تیم مس رفسنجان و ذوب‌آهن در قالب هفته پانزدهم لیگ برتر با قضاوت علی اصغر مومنی در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار شد که این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر یک مس رفسنجان به پایان رسید.

در دقیقه ۳۴ سانتر محسن آذرباد با ضربه سر فراز امامعلی وارد دروازه ذوبی‌ها شد.

در دقیقه ۶۶ هومن ربیع زاده مهاجم ذوبی‌ها را در محوطه جریمه سرنگون کرد تا داور برای این تیم پنالتی اعلام کند. وحید محمدزاده پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توانست توپ را وارد دروازه نوشی صوفیانی کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۸۹ کاشته قائم اسلامی خواه به زیبایی وارد دروازه شهاب گردان شد تا مسی‌ها از میهمان‌شان پیش بیفتند.

در دقیقه ۹۱ خروج اشتباه شهاب گردان باعث شد تا توپ به نقی زاده برسد و این بازیکن توانست دروازه بدون دروازبان را باز کند و گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر یک مس رفسنجان به پایان رسید تا شاگردان محمد ربیعی ۲۲ امتیازی شوند و در مقابل ذوبی‌ها با این شکست ۱۱ امتیازی باقی ماندند.